Kurulduğu günden bu yana, SFA’nın yenilikler üretme ve ileriye bakma konusundaki kararlılığı, tesisat sektöründe önemli bir oyuncu olmanın yanı sıra pazarda da lider konuma ulaşmasını sağlamıştır.

Tarihçe

1958

Faaliyetlerine su arıtma tesisleri için ekipman tasarımı ile başlayan SFA, tuvalet öğütücü tasarlayarak banyo sektöründe çığır açmıştır. SFA Sanibroyeur adı verilen bu ürün, evin herhangi bir yerine büyük tadilatlara gerek kalmadan tuvalet, banyo, mutfak ve çamaşırhane kurulmasına olanak tanımıştır.

 

1970-1980

SFA, Fransa’da elde ettiği büyük başarı sonrasında, Avrupa ve Kuzey Amerika’ya satış yapmaya başlamıştır. Aynı zamanda, SFA, televizyonda yayınlanan ilk reklam kampanyası ile sanayi sektöründeki diğer oyuncularına fark attı.

 

1990-2000

SFA, Fransa’da kalite belgelendirme sürecine katılan öncü sanayi gruplarından biri olmuştur. Üretim tesisleri, ISO sertifikalı ilk fabrikalar arasında yer almıştır. SFA Grubu, banyo ekipmanları sektörü odaklı çalışmaya devam ederken faaliyetlerinde çeşitliliğe gitmiştir.

 

2000-2010

SFA’nın yenilik kültürü, ürün yelpazesinin çeşitliliğinin artmasını sağlamıştır. Bu şekilde, atık su tahliyesi için SANICUBIC® serisi sunulmuş ve Araştırma ve Geliştirme ekipleri, üstün konfor için SANIBROYEUR serisini geliştirmiştir. 2008 yılında piyasadaki 50. yılını kutlayan SFA, hem profesyoneller hem de tüketiciler arasında tanınmış bir isim haline gelmiştir.

 

2010-2018

SFA Grubu, 60 yıllık inovasyon sürecini kutlamakta ve 2017 Ideobains yenilik yarışmasında altın ödülüne layık görülen erişim kolaylığı sağlayan UP serisi ile mevcut ürünleri iyileştirmeye devam etmektedir. Banyo sektöründeki trendleri yakından takip ederek teknesiz duşakabinler için SANIFLOOR ürününü geliştirmiş ve 2015’te satışa sunulan ilk serisini 2018 yılında geliştirerek yeniden tüketicilere sunmuştur.

SORUMLULUKLARIMIZ

Yenilik

İlk Sanibroyeur patentinin alındığı tarihten 60 yıl sonra dahi Araştırma ve Geliştirme SFA’nın stratejisinin temelini oluşturmaya devam etmektedir. Grubun dayanıklılığı ve büyümesinin sağlanması için her yıl, elde edilen sonuçların önemli bir kısmı yeniden yatırım olarak kullanılmaktadır. Kayıtlı patent sayısındaki artış da bunu kanıtlar niteliktedir. SFA Grubu, mevcut durumda müşterilerinin konfor, kurulum ve refah ihtiyaçlarına yanıt veren yenilikçi ve orijinal çözümler sunarak tesisat alanında tanınmış bir uzman haline gelmiştir. Grup, kurulduğu ve piyasaya çığır açan bir ürün sunduğu günden bu yana ileriye dönük bakış açısını korumakta ve kendisini sürekli olarak yeniden keşfetmeye odaklanmaktadır.

   

Endüstriyel gereklilikleri

Üretimin her aşaması kontrol altında olduğundan, SFA kaliteli ve güvenilir ürünler sağlamaktadır.

Fabrika sertifikaları: fabrikalar ISO9001, 9000 ve 14001 belgelidir. Bu sertifikalar, SFA’nın ürün kalitesi konusundaki kararlılığını göstermektedir.

Ürün sertifikaları: SFA’nın kalite konusundaki bağlılığı, bağımsız laboratuvarların yanı sıra uluslararası düzeyde de kanıtlanmış durumdadır. SFA Group, satış yaptığı tüm ülkelerde geçerli olan sertifikaların gerektirdiği tüm kurallara uymaktadır:

  • Avrupa pazarı için CE işareti
  • Kuzey Amerika pazarı için CSA standartları
  • Rusya pazarı için PCT standartları

   

Müşteri hizmetleri

SFA Grubu ister profesyonel, ister nihai tüketici, ister ulusal, ister uluslararası olsun, her türden müşteriye odaklanarak çalışır. Müşterileri için aşağıdakileri geliştirir ve sunar:

  • Danışmanlar ve satıcılardan oluşan büyük ve vasıflı bir ağ
  • Satış sonrası hizmetleri
  • Web siteleriyle interaktif iletişim

SFA ve Siz

SFA, 60 yılı aşkın süredir her yıl binlerce hanenin, hayatın her aşamasında, tadilat projelerini gerçeğe dönüştürmesini mümkün kılmaktadır. Her projenin dayanıklı olması gerektiğinden, SFA’nın temel değerlerinden biri de Fransa’da imalatın gereği olan yüksek kalite standardımızdır. SFA müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun ürünler imal etme konusunda kararlı olduğundan ürün yelpazemizin herkesi çok daha memnun edebilmesi için her yıl yeni ürünler piyasaya sunulmaktadır.

   

SFA Reklamları

SFA reklamı

Youtube’da videolarımız

Git